Комюніке Канцелярії Архієпископа

Комюніке Канцелярії Архієпископа

Дорогі Брати і Сестри, повідомляємо вам, що наша Архієпископія-Єкзархат, яка знаходиться в юрисдикції Вселенського Патріархату, перебуває в єдності і цілковитому спілкуванні зі всією повнотою Православної Церкви.

Усі православні вірні можуть повністю та вільно брати участь у літургічному житті і церковних таїнствах у всіх наших приходах.

Ми запрошуємо всіх наших священиків, дияконів, монахів, монахинь та всіх вірних нашої Архієпископії-Єкзархату молитися за єдність Церкви і просимо наших священнослужителів підносити велегласно за Божественною Літургією, після сугубої єктенії,

наступну молитву отця Архимандрита Софронія.

Молитва за єдність Церкви

Господи Іісусе Христе, Агнче Божий, котрий взяв на себе гріхи світу, помилуй нас ! Даруй нам сили любити один одного, як Ти зповідував нам.

Ти повчав учнів Твоїх : « Любіть один одного, як Я полюбив вас ». Даруй же і нам благодать Твою і мудрість щоби ми могли щоденно виконувати цю заповідь Твою. Укріпи нас Духом Твоїм Святим і даруй нам мужність бути смиренними один перед одним, розуміючи те, що хто більше смиряється, той більшу любов має. Навчи нас молитися один за одного та терпеливо переносити труднощі і скорботи один одного.

Об’єднай нас непорушною любов’ю Твоєю з нашими патріярхами і єпископами, як слухняних вівць єдиного стада Твого, з возлюбленними пастирями.

Дай нам зріти в кожному з братів і сестер наших образ Твоєї невимовної Слави, щоби нам ніколи не впасти в забуття, що брат наш є життя особисте наше. Збережи нас під Покровом Пречистої Твоєї Матері, Твойого Пророка Предтечі і Хрестителя Іоанна, святих славних і всехвальних Апостолів, великих Учителів і Святителів Церкви, преподобних праведних Отців та Сповідників віри нашої і всіх святих Тобі угодивших. Амінь.

Retour haut de page
SPIP